Showbiz

Djemtë më të bukur shqiptarë 2021, pjesë e listës dhe Mevlan Shaba.

Posted on

Pjesë e listës së meshkujve më të bukur shqiptarë për vitin 2021
i bashkohet dhe personazhi më i perfolur i emisionit përputhen Mevlan Shaba.
Krahas disa personazheve të tjerë në listën e postuar nga Conan Daily nuk i ka munguar këtë vit
as Mevlan Shaba.

Së fundmi Mevlani është parë të postoj në instastory-in e tij, pjesë nga projektet e tij muzikore, ku sic duket do të shikojmë shumë projekte nga ana e tij në të ardhmen.

Click to comment

Më të lexuarat

Exit mobile version