Kronikë

Dhunë në Korçë, 30-vjeçarja goditet me sende të forta, pretendon se e ka sulmuar fqinji

Një 30-vjeçare është goditur me sende të forta në Korçë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në fshatin Tudas dhe ditën e djeshme ka qenë vetë e plagosura që ka bërë denoncimin në komisariatin e Korçës.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në fshatin Tudas dhe ditën e djeshme ka qenë vetë e plagosura që ka bërë denoncimin në komisariatin e Korçës.

Ajo pretendon se e ka dhunuar fqinji i saj 60-vjeçar me inicialet F.K, teksa ka dorëzuar edhe një video në komisariat si dhe ka dhënë dëshminë.

Prokuroria e Korçës është vendosur në lëvizje për të hetuar rastin ndërkohë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top