Showbiz

Dhëndri i ëndrrave, Tolgahan surprizon nënën e Almedës

Tolgahan ka një marrëdhënie kaq të mirë me nënën e Almedës dhe këtë e vërteton veprimi i fundit i tij.

v

Aktori ka publikuar një foto me vjehrrën të shkrepur nga dasma e Ildës, motrës së Almedës dhe shkruan shqip duke e surprizuar.

“Zemra ime, vjehrra ime”, shkruan Tolgahan duke e shoqëruar postimin me emojin e një trëndafili teksa shfaqet duke pozuar me vjehrrën krah për krah.

Nuk ka munguar as komenti i Almedës, e cila e lumtur për marrëdhënien e tyre kaq të mirë u ka dërguar dy zemra.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top