Kronikë

Detaje të reja/ Krimi në Librazhd, si i gjetën fëmijët nënën të vrarë dhe babain të varur

Janë zbuluar detaje të reja nga ngjarja e ndodhur këtë pasdite në fshatin Dragostunjë të Librazhdit, ku burri vrau gruan më sëpatë dhe më pas vari veten.

Të parët që kanë shkuar në banesë kanë qenë fëmijët e çiftit, të cilët nuk ishin të pranishëm gjatë krimit.

Ata kanë konstatuar të parën nënën e tyre, Menturie Bici, të vrarë më sëpatë dhe më pas kanë gjetur të varur babain e tyre, Qemal Bici, të varur në pemë pranë banesës.  

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top