Moda

Dëshironi taka të bukura? Njihuni me modelin që ka pushtuar Instagramin

Nëse duhet të zgjidhni një palë këpucë që ne i shohim vazhdimisht në të gjitha vajzat më të njohura të modës, ato janë padyshim takat e larta të markës Devon Attico.

Këto janë këpucë me takë të lartë me kënde të pazakonta që sjellin një efekt freskues fantastik.

Nga të famshmit tek vajzat në Instagram që kanë një ndikim të madh, të gjithë i veshin ato. Dua Lipa postoi një fotografi pikërisht të këtyre këpucëve në ngjyrë vjollce.

Këto taka të larta janë perfekte për tu kombinuar me fustane verore dhe rroba shumëngjyrëshe. Ata veprojnë si një aksesor i shkëlqyeshëm i modës që tërheq menjëherë vëmendjen, kështu që edhe një kombinim i thjeshtë veshjesh me ndihmën e tyre ngrihet në një nivel më të lartë.

Të thjeshta dhe të pazakonta në të njëjtën kohë, këto këpucë janë një frymëzim i vërtetë i modës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top