Showbiz

‘Desh na hëngrën ujqit’, aktorja tregon se çfarë ju ndodhi gjatë xhirimeve të Hostel

Alberta Kamenica rrëfen në emisionin “Ora Verore” eksperienca e çuditshme dhe të frikshme që i kanë ndodhur gjatë xhirimeve për serialin e Anabelit.

Një ndër historitë e çuditshme është nata që ajo kaloi me grupin e xhirimit në një tend në Dajt.

Alberta Kamenica: Ishim në Dajt për xhirime. Kemi fjetur në tend. Kishim qenë, ndoshta ujqër jashtë tendës, tentonin të hanin këmbët tona .

Ronaldo Sharka: Çfarë bëtë ju?

Alberta Kamenica: Asgjë, bëmë si kur nuk ishim gjallë dhe qentë u larguan me agimin. Ishim në pyll dhe ishte shumë e frikshme.  Ishte errësirë, gjëra që ulërisnin, kishte insekte, nuk kishim batanije mjaftueshëm.  Nuk ia rekomandoj askujt të flejë në Dajt në një tend, të gjejë hotel më mirë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top