Jetë/stil

‘Deri në fund të botës’, Xhensila i bën Ajkës dedikimin e ndjerë nga Disney

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë prej disa ditësh me pushime në SHBA.

Në këtë udhëtim, ata kanë marrë me vete dhe vajzën e tyre, Ajkën, e cila duket se është argëtuar pafund.

Çifti nuk kanë nguruar të ndajnë foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, Xhensila i ka bërë edhe një dedikim të bijës.

Këngëtarja ka publikuar disa foto me Ajkën nga Disney World, Florida, ku vogëlushja shihet e veshur si Borëbardha.

“Deri në fund të botës do vrapoj pas teje Ajka ime”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top