Showbiz

Deputetja kosovare ‘çmend’ rrjetin me fotot e reja

Duda Balije, është një deputete kosovare, mjaft simpatike.

Deputetja Duda Balje erdhi me disa fotografi unike.

Ajo është rregulluar deri në detaj dhe si asnjëherë më parë.

Image

Së fundmi, ajo ka veshur një fustan të bardhë e mjaft elegant.

Pas veshjes, vëmendje ka marrë bukuria e saj dhe format perfekte.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top