Showbiz

Demi Rose pozon pa rroba, mundohet ta mbulojë gjoksin me libër

Modelja e famshme Demi Rose njihet kryesisht për fizikun e saj mjaft provokues dhe tërheqës.

Ajo gjithmonë bëhet “kryefjala” e mediave rozë sa herë poston në rrjetet sociale. Sigurisht që kështu ndodhi dhe me postimin e saj të fundit ku shihet duke pozuar topless dhe mundohet të mbulojë gjoksin me një libër.

Duket se Rose ka zgjedhur dhe të lexojë ndërkohë që merr rreze dielli në Ibiza, vend të cilin e zgjodhi për të kaluar pushimet.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top