Showbiz

Demi Rose “lë pa frymë” fansat, publikon fotot e “nxehta” nga plazhi (FOTO)

Demi Rose është një nga modelet më të ndjekura në rrjete sociale.

Britanikja ndodhet me pushime në Kroaci, ku dhe ka pozuar disa foto mjaft të nxehta.

Ajo shihet teksa shfaq format e bëshme trupore. Fotot në fjalë janë pëlqyer shumë nga fansat në rrejete sociale, të cilët e kanë konfirmuar pëlqimin e tyre nëpërmjet pëlqimeve të shumta drejtuar imazheve.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top