Showbiz

Demi Rose ‘çmend’ ndjekësit me format trupore bombastike

Demi Rose padyshim që në çdo postim të publikuar në rrjetet sociale di si t’i ‘çmendë’ ndjekësit e saj.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar një foto që tregonte të gjitha hiret e saj femërore.

Ajo ishte e veshur me një palë reçipeta tandelle dhe dukej shumë seksi.

Demi shfaqej me make up të lehtë, thjesht për të theksuar tiparet, si dhe me flokë të kapura vetëm në pjesën e përparme.

Fansat e kanë komplimentuar për pamjen e saj dhe format bombastike.

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top