Showbiz

Dasma e Paris Hilton do të zgjasë tre ditë dhe ajo do të veshë dhjetë fustane

Pas fejesës, Paris Hilton tashmë po përgatit dhe planifikon dasmën. 

Ajo po kalon një periudhë shumë stresuese të përgatitjes, dhe e vetmja gjë që ajo arriti të zgjidhë për atë ditë të madhe dhe të rëndësishme janë tualetet.

Paris po planifikon ta kthejë dasmën e saj në një shfaqje të paharrueshme mode.

Sipërmarrësi zbuloi se ajo do të ndryshojë dhjetë herë gjatë fundjavës së dasmës kur do të martohet me të fejuarin e saj Carter Reum.

“Do të jetë si një udhëtim tre-ditor. Kam planifikuar shumë, “tha Parisi gjatë një paraqitjeje të ftuar në ‘The Tonight Show’.

Duket se Parisi do të ketë kohë të mjaftueshme për të ndryshuar shumë veshje, pasi dasma do të zgjasë disa ditë.

E gjithë dasma do të filmohet, kështu që shoqëruesit do të kenë mundësinë të shohin të gjithë procesin, ceremoninë dhe festat. Do të dalë si seri dokumentare “Paris in Love”:

“Dokumentari im i parë” Ky është Parisi “përfundoi bukur, por dua që ndjekësit e mi të shohin që më në fund kam marrë një fund të lumtur dhe kam gjetur princin tim nga një përrallë,” tha ajo.

Siç thotë ajo, burri i saj i ardhshëm nuk është aq kërkues, kështu që ai ndoshta nuk do të ndryshojë aq shumë herë.

Paris vuri në dukje se planifikimi i një dasme është një proces stresues dhe se veshja është e vetmja gjë që ajo ka bërë deri më tani.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top