Showbiz

Dafina Zeqiri ‘thye’ heshtjen, pse zgjodhi Lyrical Son si bashkëpunëtor në projektin e saj muzikor?

Ditën e djeshme u publikua dueti i parë mes Dafina Zeqirit dhe Lyrical Son, ku vetëm 20 orë pas lançimt ky projekt ka arritur mbi 600 mijë klikime.

Dueti u prit mjaft mirë nga fansat e këngtarëve, dhe për këtë arsye ata i kërkuan Dafinës që të realizonte edhe një tjetër bashkëpunim me Lyrical Son.

Këngëtarja ka postuar sot në Instagram disa foto të saj të shkëputura nga videoklipi i fundit dhe ka treguar se çfarë e shtyu të realizonte bashkëpunimin me reperin.

“Projekti i fundit ft. @lyricalson i cili do te jete edhe pjese e albumit #Dafinëmoj   u jetesua nga dashuria juaj per te. Une çdo kompliment dhe dashurine tuaj qe me dhuroni per dite e çmoj shumë dhe ju falenderoj nga Zemra [❤️] ! Muzika dhe kreativiteti per te sjelle gjera te bukura per ju jane brenda meje por behen me te bukura kur mbeshtetja vjen nga ju [🙏] ! Une jetoj me MUZIKEN dhe lumturohem kur e shoh se gjithe puna ime troket ne zemrat tuaja, ne kete pike jemi te gjithe te bashkuar  [💪]  Dua qe te ju kam gjithemone prane duke ju uruar shume gezime dhe hare ne jetet tuaja!”, shkruan Dafina në postimin e saj.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top