Showbiz

Dafina Zeqiri paralajmëron ‘bombën’ e radhës

Dafina Zeqiri është një nga artistet më aktive gjatë muajve të fundit sa i përket angazhimeve të saj në botën muzikore.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa nga këngët e saj më të reja, pjesë e albumit të saj më të ri të titulluar, “Dafinë Moj”.

Ditën e sotme këngëtarja ka zbuluar se së shpejti  ka gati një tjetër bashkëpunim “bombë” me një nga reperët më të dashur shqiptarë.

Në një postim në InstaStory, ajo tregoi se po bashkon forcat me Lumi B, teksa shkruan se diçka po zihet.

Fansat e kënëgëtares janë të sigurt se dhe ky bashkëpunim i saj do të kthehet në një hit veror.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top