Showbiz

Dafina Zeqiri në super formë, ndan foton e parë si 32-vjeçare

Dafina Zeqiri festoi dje ditëlindjen.

Ajo ka festuar 32 vjetorin dhe moshën e saj nuk e ka problem që ta pranojë publikisht, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur disa fotografi ku duket në super formë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top