Showbiz

Cozman ndërmerr hapin serioz në lidhjen e tij të dashurisë

Pas lidhjes së bujshme që pati me artisten e njohur Altuna Sjedi – Tuna, pas sa vitesh këngëtari zbuloi lidhjen e re me një bukuroshe zeshkane.

Lidhja e tyre u bë publike nga vetë dyshja ku kohë pas kohe shpërndanin fotografi së bashku në rrjete sociale dhe shkëmbenin komente të lezetshme.

Së fundmi, ata kanë publikuar fotografi nën shoqëinë e njëri-tjetrit teksa shijojnë pushimet verore në jug të Shqipërisë.

Ajo që fansat i ka surprizuar është se dyshja gjenden në mesin e familjarëve, duke treguar se lidhja e tyre po shkon në hapat e duhura.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top