Showbiz

‘Çmenden’ vajzat në rrjet/ Sara publikon foton me vëllanë

Sara Hoxha, së fundmi i ka dhënë mundësinë fansave t’i bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Mirëpo, kurioziteti i ndjekësve është shumë i madh, ketë herë për vëllanë e Sarës.

“A është vëllai jot beqar?”, e pyet një ndjekëse.
Për ti dhënë përgjigje, Sara ka publikuar një foto më të vëllanë, i cili ka marrë shumë komente pozitive për pamjen e tij.

“Të jem e sinqertë nuk jam asnjëherë e sigurt për këtë”, është përgjigjur Sara, duke e etiketuar dhe atë në foto.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top