Showbiz

Çimi u lidh me Linditën direkt pas ndarjes, ja çfarë ju thotë Stela

1 muaj pas ndarjes nga Stela, Çimi i “Përputhen +40” nisi një lidhje me Linditën.

Në rrjet qarkulluan foto e video të dyshes duke u puthur, të cilat nuk lanë vend për dyshime.

Lidhja e tyre nuk e ka surprizuar Stelën, e cila gjatë një bisede me ndjekësit në Instagram, ka treguar se e priste pasi Çimi është i paqëndrueshëm.

Sipas saj, dyshja janë të shtirur dhe e bëjnë gjithçka për vëmendje.

A e prisje që Çimi të afrohej me Linditën?

E prisja nga jo stabiliteti i Çimit. Një gjë është e sigurt, janë shumë fake, edhe pse për moshën që kemi nuk na shkojnë këto sjellje.”

The se Çimi nuk do të lidhej kurrë me Linditën sepse është shprehur shumë keq për të, ja që ndodhi

“Çfarë nuk bëhet për vizibilitet e disa followers”.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top