Showbiz

Çimi dhe Stela marrin vendimin e rëndësishëm për lidhjen e tyre

Në puntatën e djeshme të “Përputhen +40”, Çimi dhe Stela dolën çift nga programi.

Ata u shprehën se kanë gjetur te njëri-tjetri dashurinë e jetës.

Ju falenderojmë të gjithëve që bëtë të mundur njohjen tonë. Faleminderit që na keni suportuar, ndonëse ne jemi treguar ndonjëherë jo të bindur ose jo korrekt, po sinqerisht ju kërkojmë falje dhe ju falenderojmë me zemër e me shpirt”, u shpreh Çimi.

Dyshja do ta vazhdojnë jashtë historinë e tyre të dashurisë, e cila nisi në “Përputhen”.

Dje u transmetua dhe takimi i tyre i fundit, ku ato të dy nuk i kishin kursyer puthjet dhe përqafimet.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top