Showbiz

Çfarë ndodhi? Ndahet pas një viti fejesë, çifti i njohur i showbizit

Erion Zeqiraj para një viti i propozoi për martesë partneres së tij, volejbollistes Blerta Ligaj dhe gjërat mes çiftit po shkonin shumë mirë.

Por, së fundmi duket se plani i tyre për martesë është pezulluar pasi dyshja është ndarë në mënyrën jo më të mirë të mundshme.

Modelja është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale, ku postonte shpesh jo vetëm fotot e bukura në çift, por edhe foto si modele pasi reklamonte produkte të ndryshme.

Ende nuk dihet arsyeja e mirëfilltë e kësaj ndarjeje, por sipas një burimi shkak është bërë xhelozia.

Nga ana tjetër, edhe  Erioni ka fshirë të gjitha fotot që kishte me të.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top