Showbiz

Çfarë mendon motra e Dagz për Einxhel Shkirën? E thotë me anë të kësaj foto

Einxhel Shkira vijon lidhjen me Dj Dagz dhe pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Ndonëse shumë nuk besonin mbi seriozitetin e romancës së tyre, dyshja duket se ndihen mirë pranë njëri-tjetrit.

Ata madje janë para shpesh bashkë, gjë që e reflektojnë përmes mediave sociale.

Së fundmi, moderatorja ka dalë të argëtohet në një nga klubet e Prishtinës.

Ka qenë vetë Einxhel që ka ndarë disa momente nga nata e mbrëmshme ku shihet nën shoqërinë e Semi Jaupaj dhe motrës së partnerit të saj, Aurora Gumnishta.

Ndërsa shihen duke kërcyer, nuk kanë munguar as komplimentet ndaj njëra-tjetrës.

Ka qenë motra e Arbërit e cila ka shkruar krahas fotos me Einxhel: “Kjo kunata ime e mrekullueshme”.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top