Showbiz

Çfarë fshihet pas raportit të Linditës dhe Atdheut? Ish-konkurrentja ‘thyen’ heshtjen

Ish-konkurrentja e “Përputhen 40” Lindita Bimi është përfshirë shumë në diskutime kohët e fundit sa i përket jetës së saj private.

Pas mbarimit të programit, konkurrentja ka publikuar një foto teksa është ulur në prehrin e Atdheut, më pas Princi ka publikuar një foto të saj teksa shihet shumë e afërt me Mevlanin, gati sa nuk putheshin në buzë.

Fansat e saj gjithmonë kanë qene kurizoë të dinë se me cilin nga djemtë Lindita ka një raport dashurie, por ajo kurë nuk ka folur rreth kësaj çështjeje.

Mirëpo, ditën e djeshme ajo vendosi të “thyejë” heshtjen dhe ka hapur një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory.

“A ke kryer marrëdhënie seksuale me Atdheun”, e ka pyetur dikush dhe Lindita ka preferuar ta publikojë këtë pyetje duke u përgjigjur shkurt me “Jo”.

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top