Showbiz

Cardi B publikon foto me barkun e rrumbullakosur dhe duket kaq bukur

Reperja 26-vjeçare Cardi B është fotografuar në New Jerseu gjat fundjavës së bashku me partnerin e saj.

Këngëtarja kishte veshur një kotum shumëngjyrësh teksa i tregonte mjaft bukur barkun e rrumbullakosur.

Kostumi i saj i kaltër i përkiste njërës prej pëlhurave ikonike të markës italiane të viteve ’60.

Cardi e shoqëroi kostumin e saj me sandale Miu Miu në fotot e postuara në rrjete sociale, por i ndërroi me pantofla të rehatshme.

Këngëtarja njihet për stilin e saj të veçantë në veshje dhe zgjedhjet e saj paksa të ‘guximshme’.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top