Showbiz

Cardi B ju tregon ide si të visheni ‘matchy-matchy’ me partnerin tuaj

Cardi B dhe Offset janë NJë ndër çiftet më të kometuara në shoëbizin botëror.

Ata do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë dhe gjithmonë ndannë me ndjekësit momente nga përgatitjet e ardhjes në jetë të fëmijës.

Së fundmi, dyshja kanë udhëtuar drejt Los Angelos dhe disa fotografi të shkrepur nga paparacët i tregojnë të veshur “matchy-matchy”.

Ata kanë veshur pantallona të shkurtra shumëngjyrëshe dhe kanë vënë si aksesorë të njëjtën model çantash.

Çifti duket më i lumtur se kurrë, teksa Offset për një moment vë dorën në barkun e rrumbullakosur të Cardi B dhe duket shumë i emocionuar.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top