Showbiz

Brooklyn Beckham dhe e fejuara tij nisin bashkëjetesën në rezidencën 10 milionë dollarëshe

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz kanë nisur bashkëjetesën në shtëpi me vlerë mbi 10 milionë dollarë.

Sipas ‘TMZ’ për shtëpinë çifti ka paguar 1 milion dollarë paradhënie.Rezidenca ndodhet në një nga lagjet më të shtrenjta të Los Angeles. Shtëpia ka pishinë, një zonë private për yoga, palestër, sauna dhe një bar privat.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top