Showbiz

Britney Spears dhe partneri i saj drejt fejesës?!

Britney Spears prej disa kohësh ka thënë se dëshiron shumë të martohet, dhe tashmë po i jep fansave disa detaje të vogla të cila tregojnë se kjo shumë shpejt mund të bëhet realitet.

I dashuri i saj është fotografuar nga paparacët këtë të enjte, teksa po shikonte disa unaza diamanti.

Ai dukej i fokusuar në tryezën që kishte unazat teksa ju bënte fotografi me celularin e tij.

E gjithë kjo situatë për fansat ishte pak dyshuese sepse gjatë muajt Qershor vetë Britney ëshët shprehur se së shpejti do të martohet.

Britney dhe Sam kanë folur për fejesën, por ai kurrë nuk e zyrtarizoi atë me një propozim, dhe tani duket se ai po e merr seriozisht në konsideratë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top