Kronikë

Biznesmeni goditet me sende të forta në kokë, transportohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ende në hetim ka ndodhur në Sarandë.

Një shtetas 51 vjeçar raportohet se është transportuar i plagosur në spital, i goditur me sende të forta në kokë.

I plagosuri është identifikuar si Pëllumb Sejdi

Ky i fundit ka marre ndihmën e parë dhe ndodhet në spitalin e qytetit jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pas një grindje për motive banale para biznesit të 51-vjecarit, një servisi në vendin e quajtur Qafë-Gjashtë.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.   

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top