Showbiz

Beyonce jep lajmin e madh për fansat

Beyonce ka dhënë një intervistë të rrallë për kopertinën e re të Harper’s Bazaar.

Ndër të tjera, ajo foli edhe për muzikë dhe dha një përgjigje nga e cila fansat do të jenë të emocionuar dhe të lumtur.

“Me gjithë izolimin dhe padrejtësitë që na ndodhën gjatë vitit të kaluar, mendoj se të gjithë jemi gati për të shpëtuar, udhëtuar, dashuruar dhe qeshur përsëri. Ndjej një rilindje që po shfaqet dhe dua të jem pjesë e ushqyerjes së asaj ikjeje në çfarëdo mënyre të mundshme. Unë kam qenë në studio për një vit e gjysmë”.

“Ndonjëherë më duhet një vit që unë të kërkoj personalisht mijëra tinguj për të gjetur goditjen e duhur. Një kor mund të ketë deri në 200 harmoni të grumbulluara. Megjithatë, nuk ka asgjë si sasia e dashurisë, pasionit dhe shërimit që ndiej në studion e regjistrimit. Pas 31 vitesh, ndihem po aq emocionuese si kur isha nëntë vjeç. Po, muzika po vjen!”, tha ajo.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top