Showbiz

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez më të dashuruar së kurrë, fotografohen duke shëtitur në Ditën e Pavarësisë

Fundjavë dashuri për Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, të cilët kanë kaluar bashkë festën e Pavarësisë së SHBA-së në Hamptons.

Aktori dhe regjisori 48 vjeç është fotografuar me këngëtaren 51 vjece të përqafuar duke shëtitur.

Ben dhe Jennifer, të cilët ishin veshur sportiv shoqëroheshin dhe një nga çift miqsh i tyre. Edhe pse ata nuk kanë shumë kohë që kanë ri gjetur njëri-tjetrin mediat rozë flasin për një fejesë të tyre.

Sipas mediave rozë çifti ka nisur të bëjë plane për të ardhmen, pasi ata kanë filluar të njohin fëmijët e njëri-tjetrit. Duket që Jennifer Lopez ka dëshirë të transferohet në Miami në Los Angeles më fëmijët e saj Max dhe Emme për të qenë më pranë aktorit.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top