Showbiz

Bella Hadid publikon foto me të dashurin e ri

Modelja e njohur Bella Hadid ka nisur një lidhje të re dashurie dhe këtë lajm e ka ndarë me të gjithë fansat e saj.

Ka qenë vetë modelja e cila ka publikuar një foto me të dashurin e ri duke u puthur dhe nuk e ka lënë në dorë të paparacëve zbulimin e këtij lajmi.

“Periudha më e mirë e jetës sime. E shëndetshme, duke punuar dhe e dashur“, shkroi ajo përkrah një galerie fotosh, ku e fundit ishte kjo me Kalman.

Marc, i dashuri i Hadid është një dizenjues dhe drejtor arti i cili punon me emra të rëndësishëm të showbizit si Travis Scoot, etj.

Ende nuk dihet se për sa kohë ata po dalin bashkë, veç faktit që daljen e parë publke e kanë bërë gjatë muajt Qershor.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top