Showbiz

Belen Rodrigues nënë për herë të dytë, vjen në jetë Luna Mari

Më në fund vjen njoftimi në rrjetet sociale që të gjithë e prisnin. Belen Rodrigues sjell në jetë vajzën e saj Luna Mari, fëmijën e saj të dytë nga i dashuri Antonino Spinalbese.

Në mes të natës showgirli argjentinas postoi në Stories një foto të këmbës së vogëlushes me mbishkrimin: ‘Është dikush që lindi tani’.

Edhe Antonino ndau në instagramin e tij, një foto me këmbën e vogëlushes me një dedikim të ëmbël: Unë do të të pushtoj në çdo moment, sepse ke… aromën e lumturisë’.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri

Ndërsa për Belenën e tij të dashur ai shkruan ‘Faleminderit Muneca’ ‘Faleminderit kukull’. Ajo u përgjigj me një foto të çifit dhe dy fjalë të thjeshta: “Ju dua”. Më pas i ka kushtuar edhe një dedikim të ‘Kaltërve’, duke postuar festimet për fitoren e Italianëve në Euro2020.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top