Showbiz

Befason ‘Sofia’ e Çanit : Jam e virgjër, kam vendosur…

Modelja Xheni Brahaj e njohur nga publiku si “Sofia” te emisioni “Zonë e Lirë”, së fundmi me përgjigjen e saj ka lënë “gojë hapur” të gjithë publikun.

Ajo ka treguar se është e virgjër dhe nuk ka ndërmend që ta humbasë. Më tej, me shaka ka shtuar se do të bëhet murgeshë.

Nuk e kam humbur dhe nuk kam ndërmend ta humb sepse kam vendosur të bëhem murgëshë’ tha ajo për emisionin ‘Ora Verore’’.

Gjithashtu, gjatë intervistës Xheni nuk la pa hedhur dhe disa kunja për organizatorët e “Miss Universe Albania”.

Ajo është shprehur se vendin e parë në konkurse bukurie nuk e fiton ajo që duhet, por megjithatë nuk ka treguar “taktikat” se si mund të “rrëmbehet”, ky çmim.

Më tej ajo shprehet se televizioni është një gënjeshtër e madhe dhe sipas saj asgjë nuk është ashtu siç duket para ekranit.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top