Showbiz

Befason Cindy Marina, bëhet imazh i serisë A do e shihni live nga stadiumet

Modelja e njohur Cindy Marina arrin suksesin e radhës.

Ajo do të prezantojë nga stadiumet e Italisë, kampionati më i dashurn në vendin tonë.

Cindy, do të ndërverojë me fansat dhe lojtarët si dhe trajnerët e klubet e serisë A.

Cindy gjatë jetës së saj ka arritur suksese të shumta, ku mund të përmendim midis të tjerave: Është shpallur fituese e Miss Universe Albania 2019 dhe ka dalë ne top 11 te Miss Universe, është pasuesja titullare më e re e kombëtares të vollejbollit Shqiptar të femrave duke debutuar që në moshen 17 vjecare.

Para disa javësh, në një intervsitë që zhvilloi me “Revistën Ëho”, ajo u shpreh se kishte shumë dëshirë që së shpejti ta shihnim në ekran duke folur për sportin, dhe ja…kështu ndodhi në të vërtetë.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top