Showbiz

Bebe Rexha zgjedh Venecian si destinacionin e pushimeve të saj të radhës

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, këto ditë ndodhet në Itali.

Ajo ka udhëtuar nga ShBA-të për në shtetin italian, për të shijuar disa ditë të mira në qytetin e Venedikut.

31-vjeçarja u tregua mjaft e shpejt për të ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe, pas arritjes në qytetin e ashtuquajtur si “qyteti i dashurisë”.

Ajo dukej mjaft tërheqëse e veshur me një palë xhinse të errëta dhe një bluzë ngjyrë të kaltër.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top