Showbiz

Bebe Rexha zbulon ‘padashur’ partneren e vëllait të saj

Bebe Rexha po kalon disa ditë pushimi në shoqërinë e vëllait si dhe partneres së tij.

Këngëtarja shqi[ptare ka publikuar një foto në Instagram teksa shihet në shoqërinë e të dyve dhe duket se po i shijonin shumë pushimet.

Sipas mediave, ata e njohin njëra-tjetrën që para shumë kohës, madje shpësh kanë relizuar edhe video të ndryshme në “Tik-Tok”.

Kjo e fundit, po konkuron për “Miss New York USA’ dhe ne i urojmë sa më shumë sukses.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top