Showbiz

Bebe Rexha pozon me bikini dhe ndan mesazhin e rëndësishëm për linjat trupore

Bebe Rexha është një nga personazhet që shpesh jep mesazhe të rëndësishme lidhur me trupin e femrave, dashurinë apo vetëbesimin.

Ajo ka treguar  gjithmonë se ndihet mjaft mirë me format trupore që ka dhe se nuk e ka asapk problem ti ekspozojë ato në rrjetet sociale.

Së fundmi, Bbebe ka ndarë një video në:”Tik Tok” e cila shfaqet e veshur me bikini [për të nxjerrë në pah linjat trupore.

Pyetja e parë që ju drejtoi fansave ishte: “Sa mendoni se peshoj?”.

Më pas ajo kthehet me kurriz nga kamer dhe në video shkruan” ”Nuk është puna e askujt, por le ta normalizojme peshën 75 kilogramë.”

Bebe shton se ndihet shume e bukur dhe plot vetëbesim pavarësisht kilogramëve të saj, ashtu siç duhet të ndihet në të vërtetë një grua.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top