Showbiz

Bebe Rexha i bën vetes dhuratën e veçantë me rastin e ditëlindjes

Bebe Rexha ka festuar 32-vjetorin e lindjes dhe për këtë rast i bëri vetes dhuratën më të veçantë për ditëlindje.

Këngëtarja ka zbuluar se i ka bërë vetes si dhuratë një libër nga seria e “Harry Potter”.

 Ajo ka treguar se ka blerë librin “Harry Potter dhe Guri Filozofal” dhe kopertina e tij duket mjaft e veçantë.

Libri është botuar në vitin 1997 dhe Bebe duket shumë e lumtur që ka arritur të sigurojë një kopje të tillë kaq të veçantë.

Këngëtarja mori ditën e djeshme mesazhe të shumta urimi nga miq, familjarë e fansa të saj.

Mes urimeve nuk mungoi as ai i artistes tjetër shqiptare, Rita Ora.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top