Showbiz

Beatrix takon më në fund ‘Spiderman’?

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj mbetet një ndër ish-banoret më të komentuara të “Big Brother VIP”.

Pjesëmarrja e saj në spektaklin e njohur bëri bujë të madhe dhe kështu vazhdon të jetë edhe pas përfundimit të tij.

Edhe pse ka shmangur paraqitjet televizive, Beatrix është mjaft aktive në rrjetet sociale e të cilat zgjojnë kureshtjen e fansave të saj.

Përmes fotove, Ramosaj tregoi se ndodhet në Athinë, ndërsa mbrëmë ka festuar në një nga klubet e natës atje.

Ajo publikoi një video në “Instastory”, ku shihet duke perfromuar një person i veshur si Spiderman.

Mund të jetë kjo një rastësi apo një shenjë nga ana e këngëtares për të treguar se ajo dhe Donald Veshaj janë kthyer sërish bashkë.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top