Showbiz

Beatrix Ramosaj ndryshon ‘look’ dhe ju nuk do ta njihni

Beatrix Ramosaj po shijon prej disa ditësh pushimet verore dhe ka ndarë foto dhe video me ndjekësit në rrjete sociale.

Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me linjat trupore elegante, por jo vetëm.

Këngëtarja ka zgjedhur një look tejet veror, flokët e kaura ‘gërsheta’ trend ky i përhapur pothuajse te të gjitha vajzat.

 Ditën e djeshme, artistja ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram disa foto, në të cilat shfaqet e evshur me bikini ngjyrë rozë.

“Jeta është plazh”, shkroi ajo krahas fotove që publikoi.

Pëlqimet dhe komentet në postimet hot të artistes janë të shumta e komplimentet për fizikun janë ato që mbizotërojnë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top