Showbiz

Aurela Hoxha habit fansat me linjat pas lindjes

Modelja dhe blogerja e njohur, Aurela Hoxha u bë nënë për herë të pare, para disa muajsh.

Ajo, fillimisht e mbajti lajmin e fshehtë, por që e konfirmoi kur media të ndryshme kishin filluar të shkruanin.

Gjatë kësaj kohe, Aurela ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar vazhdimisht foto të ndryshme.

Mirëpo, ato ç’ka kanë tërhequr më shumë vëmendje janë linjat seksi të bukuroshes, e cila ndonëse është bërë nënë ka një fizik të përsosur.

Së fundmi, Aurela është shfaqur shumë provokuese me një palë bikini ngjyrë vjollcë, ku padyshim nuk kishin si të mungonin komentet e shumta në Instagram.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top