Showbiz

Asap Rocky konfirmon lidhjen me Rihannën: Ajo është e duhura

Reperi i njohur Asap Rocky ka konfirmuar për revistën “GQ” lidhjen e dashurisë me Rihannën, një lidhje që prej kohësh është zbuluar nga mediat.

“Ajo është dashuria e jetës sime”- tha reperi duke u shprehur se ndihet shumë mirë që ai dhe Rihanna janë në një lidhje, duke e quajtur këngëtaren si të duhurën.

“Kur e kupton që është e duhura, e kupton”- tha Asap Rocky, i cili madje ka filluar të mendojë për familje.

“Mendoj që do jem një baba i mrekullueshëm”.

Reperi tregoi se Rihanna e ka frymëzuar edhe për këngët e tij që do të publikojë së shpejti.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top