Showbiz

Arsimi habit ndjekësit me deklaratën dedikuar nënës së djalit së tij

Ish-konkurrenti i “Pëpruthen”, Arsimi para disa javësh ka përjetuar një lidhje dashurie me njëvajzë tq quajtur Pranvera, të cilën e  e postonte shpesh në rrjete sociale.

Ata dukeshin kokë e këmbë të dashuruar mirëpo s’e dimë ç’ndodhi që lidhja e tyre mori papritur fund.

Pranvera ka shkruar në InstaStory se Arsimi është “akull” siç thonin edhe vajzat e tjera që ishin ndarë me të, ndaj lidhja e tyre kishte marrë fund.

“Nuk kishin faj ata goca që thanë ti je akull. Gjithë të mirat në jetë”, shkroi ajo.

Ndërkohë, nuk ka mungoi një postim as nga Arsimi, i cili ka shkruar: “Për një moment ti ishe bota ime, por tani pyes veten se çfarë nuk shkon me këtë botë? Të uroj gjithë të mirat, lamtumirë!”.

Pas ndarjes ai bëri një tjetër postim dedikuar djalit të tij dhe nënës së vogëlushit.

“Nuk kam nevojë për më shumë në jetë. Falenderoj Zotin së pari dhe nënë tënde së dyti për këtë dhuratë”, shkroi Arsimi në postimin në fjalë.

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top