Kosove

Arrestohet prishtinasja që detyronte gratë të merreshin me prostitucion

Policia e Kosovës, të mërkurën ka arrestuar një grua nën dyshimin se është përfshirë në prostitucion .

Sipas policisë prishtinases i janë konfiskuar dy telefona mobil dhe me vendim të prokurorit është dërguar në komisariat.

Njësia policore ka arrestuar të dyshuarën femër kosovare, nën dyshimin e bazuar se është marr me veprën në fjalë. Nga e dyshuar janë konfiskuar dy telefona mobil. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në komisariat”, thuhet në raportin e Policisë

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top