Kronikë

Arrestohet një 64-vjeçar në Fier, i gjenden 11 kg kanabis në shtëpi

Policia e Fierit ka gjetur 11 kg kanabis në shtëpinë e një 64-vjeçari nga fshati Peshtan-Bregas i Fierit, me iniciale R.H.

Policia zhvilloi operacionin “Bregasi” dhe gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e 64-vjeçarit, në magazinën në oborrin e tij, e gjeti lëndën narkotike.

Dosja e tij i kaloi Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top