Showbiz

Armina Mevlani i vë “flakën” rrjetit, publikon fotot me bikini nga pushimet (FOTO)

Blogerja e njohur Armina Mevlani ndodhet me pushime.

Nga atje, ajo nuk ka ngurruar të mbaj të përditësuar fansat me foto dhe video të shumta.

Së fundmi, Armina është shfaqur me bikini, e duhet pranuar se është mjaft në formë.

Ajo shihet buzë detit, teksa nxjerr në pah linjat perfekte trupore.

Bukuroshja brune, ka fituar vëmendjen e fansave me këto imazhe, pasi dhe në komente është lëvduar së tepërmi për dukjen dhe formën e mirë që përcjell.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top