Showbiz

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj si dy zogj të dashuruar, ndajnë foton e ëmbël nga pushimet

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të adhuruar nga publiku shqiptar.

Ata tashmë janë kthyer edhe shumë të preferuar pasi ndajnë shpeshherë momente nga jeta në çift përmes rrjeteve sociale.

Kjo verë duket se e ka gjetur dyshen në udhëtime, pasi pushimet e tyre kanë qenë shumë të larmishme nëpër vende të ndryshme të Europës.

Destinacioni më i fundit që çifti ka zgjedhur është Greqia dhe nuk ka nguruar të ndajë disa nga çastet e kënaqësisë që po përjetojnë.

Pak minuta më parë, ka qenë Arbana që ka publikuar në Instagram një foto shumë të bukur dhe të ëmbël në krahët e Eduartit.

Padyshim që komentet kanë qenë të shumta dhe çifti duket më të dashuruar se kurrë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top