Showbiz

Anxhela Peristeri shpallet e veshura më bukur në ‘Eurovision’

Anxhela mbrëmjen e djeshme ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në tapetin e kaltër të Eurovision.

Anxhela gjitashtu ka bërë të ditur se nga sondazhet e realizuara nga mediat e huaja, veshja e saj është shpallur fituese.

“Faleminderit nga thellësia e zemrës për mbështetjen tuaj dhe që më keni votuar si të veshurën më bukur në tapetin e kaltër të Eurovision. Ja dolëm”, shkruan Anxhela.

Anxhela Peristeri do të ngjitet në skenën e Eurovisionit me 20 Maj, ku do të interpretojë hitin “Karma”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top