Showbiz

Antonela publikon video krah Mevlanit, Ledjana ka dy fjalë për dashurinë

Antonela Berisha dhe Mevan Shaba edhe pas daljes nga programi ende vazhdojnë që ta konfuzojnë pak publikun lidhur me raportin e tyre.

Shpesh-herë ata janë përfolur se janë të lidhur, por kurrë ata nuk e kanë pranuar këtë fakt.

Përtej asaj që shihet ata janë shprehur se kan një raport të mirë shoqëror me njëri-tjetrin, por asgjë më shumë se kaq.

Së fundi Mevlani dhe Antonela janë shfaqur së bashku në makinë dhe ish konkurrentja nuk ka nguruar ta ndajë këtë moment në rrjetet sociale.

Në videon e publikuar ajo tregon se pavarësisht atyre që kanë ndodhur po i qëndron afër Mevlani i cili duhet të ishtë në spital me Atdheun.

“Mevlan pavarësisht të gjithave të ndenja afër”, -shprehet Antonela.

“Shumë faleminderit të them të drejtën, po ti pate ndonjë shqetësim për vete që erdhe apo….”

“Jo jo erdha për ty”,thotë Antonela.

Ndërkohë, nga ana tjetër Ledjana ka bërë një tjetër deklaratë lidhur me dashurinë.

“E vetmja gjë që nuk marrim shumë është dashuria dhe e vetmja gjë që nuk japim shumë është dashuria”, ka shkruar Ledjana në Instastory.

Se dimë nëse kishte të bënte me situatën në fjalë, por ndoshta lidhet me historin e saj dhe të Mevlanit, pasi jo rrallë herë kanë thumbuar njëri-tjetrin për dhënien e dashurisë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top