Showbiz

Antonela Berisha nuk ndalet, publikon foto ku tregon të pasmet

Antonela Berisha është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë, për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndezur rrjetin pasi ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini nga pushimet.

Në njërën prej fotove Antonela nuk nguron të tregojë edhe të pasmet.

Fotja ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit teksa ata e kanë komplimentuar për fizikun joshës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top