Showbiz

Angelina Jolie flet për momentet e vështira të saj

Aktorja e njohur, Angelina Jolie ka pranuar se është ndjerë “e thyer” para se të merrte rolin e fundit në film.

Ylli i kinenatografisë, e cila u nda nga burri i saj Brad Pitt në vitin 2016 pas 10 vjetëve lidhjeje, do të shfaqet së shpejti në “Those who wish me dead”.

45-vjeçarja luan rolin e një zjarrfikëse të trajnuar e cili u përgjigjet zjarreve të largëta të tokave të egra.

Jolie i ka thënë agjencisë së lajmeve PA se “mendoj që të gjithë kemi momente që ndihemi të thyer gjatë jetës tonë dhe unë jam një nga ata njerëz. Si çdo njeri tjetër, unë i marrë përsipër traumat e mija dhe gjërat e ndryshme që ndodhin në jetën time”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top